# Archiwum

# Statystka

# Informacje

Witaj na "My private outer space", naszym prywatnym zakątku jakże ogromnego wszechświata. To miejsce, gdzie możemy się wypowiedzieć. Nikt nas nie wyśmieje, nikt nie będzie nas oceniał. Więc śmiało, dołącz do mnie. HALLOWEENOWE ROZDANIE
// nagłówek wykonała Tiny Fox // szablon wykonała Agata //

HALLOWEENOWE ROZDANIE

Już niedługo Halloween, więc postanowiłam, że wyślę komuś paczkę w stylu twitterowej akcji #cukierkinahalloween - polega ona na tym, że twitterowicze wysyłają sobie paczki pełne słodkości. Myślę, że to będzie miły prezent ode mnie, dla was i każdemu zrobi się o wiele milej.
Co więc będzie w paczce ode mnie?
1) cukierki, żelki i inne słodycze.2) książka-niespodzianka (z gatunku fantasy).3) list, który mam nadzieję ogrzeje serduszko.4) herbatka.
A teraz co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy zaobserwować mojego bloga i dodać pod tym postem komentarz. Jak powinien ten komentarz wyglądać?
Biorę udział.
@user z twittera // adres e-mail
Link, gdzie udostępniło się poniższy banner lub link do rozdania. (na Twitterze wystarczy, że wstawicie link i oznaczycie mnie @edsziran)

Zapraszam wszystkich! Każdy ma szansę wygrać!
Czas do 22 październik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi ogromnie miło, jeśli zostawisz po sobie ślad i w jakikolwiek sposób (czy to pozytywnie, czy negatywnie) ocenisz moją pracę. To ogromna motywacja i szansa na poprawę. Z góry dziękuję ♥

© Design by Agata for WS. Scroller, pattern.